Düşün Yayıncılıktan çıkacak olan ” Duvarların Ardında Anlam Arayışı” isimli yeni kitabım çok yakında sizlerle

Mademki acı bu hayatın en büyük gerçeği, öyleyse ondan daha temel bir gerçek varsa o da acı isimli o imtihanda anlam bulmaktır. Zira anlam, bu hayatın şifresidir. Bu sebeple Allah’ın ilk emri ikra hitabıdır. Zira okumak, anlam bulmak içindir. Her baktığına anlamlı bak demenin başka bir yoludur. İkra hitabının verdiği nurla bakarsan, arının dünyamızdaki anlamı gibi acının iç dünyamızdaki anlamını keşfetmiş olursun. Bu seni mutlu eder, sana huzur verir.” Mahzun bir mahkûma şöyle dedim: “Bu hayat için söyleyebileceğimiz en özet söz, hayatta her bir şeyin anlamının olduğudur. Gözünün değil sadece göz kırpmanın, kalbinin değil sadece tırnaklarının ve hatta saçının dahi anlamı var. Saçını anlamsız yaratmayan sancını anlamsız yaratmış olabilir mi?

3 Comments

 • Mike Newton Posted 5 Şubat 2016 12:48

  For me this theme is perfect – there are multiple, if not to say tons, of available options of modification, as well as nicely pre-made layouts!

  • John Snow Posted 5 Şubat 2016 12:50

   I have been using their products for multiple sites, and every time it was a pleasant and smooth experience. Ancora knows how to treat their customers.

 • Daniel Green Posted 5 Şubat 2016 12:51

  Thank you for your kind feedbacks

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *